گامی بلند در راستای تحول صنعت گردشگری استان خراسان جنوبی

دسته بندی :

کسب کرسی هیات مدیره جامعه حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری کشور توسط خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان، انتخابات جامعه حرفه‌ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، روز گذشته (دوشنبه ۱۵ دی‌ماه) در محل سالن آمفی تئاتر وزارتخانه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور برگزار شد.
رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای گردشگری استان جناب آقای محمد بهمنش موفق به کسب کرسی اصلی هیات مدیره جامعه حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری کشور گردید.
این انجمن وظیفه بسترسازی به منظور استفاده از ظرفیت فعالان بخش دولتی و خصوصی در پیشبرد اهداف توسعه صنعت گردشگری، همکاری با وزارت گردشگری درجهت شناختن بهتر مشکلات فعالان این صنعت، معرفی و تبلیغ جاذبه ها و امکانات صنعت گردشگری در گستره منطقه ای، ملی و بین المللی، شرکت در جشنواره ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی را دارد. همچنین برعهده گرفتن امور تصدی گری که از سوی وزارت میراث فرهنگی به این انجمن واگذار میشود را خواهد داشت.
از حمایت های بی دریغ جناب آقای دکتر مونسان وزیر محترم میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور که در برگزاری این مجمع عمومی جامعه حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری زحمات فراوانی کشیدند، تقدیر و تشکر می کنیم.
✨اعضای هیات‌مدیره ؛
۱- جناب آقای محمد بهمنش (نماینده استان خراسان جنوبی)
۲- جناب آقای الیاس محبی‌فرد ( نماینده استان لرستان )
۳- جناب آقای حرمت‌الله رفیعی ( نماینده فرا استانی )
۴- جناب آقای محمود فخری ( نماینده استان فارس )
۵- جناب آقای مسعود کرباسچی(نماینده سیستان وبلوچستان)
۶- جناب آقای امیرپویان رفیعی‌شاد ( نماینده استان تهران )
۷- جناب آقای رشید رجب‌پور ( نماینده استان آذربایجان شرقی )
✨ بازرس؛
۱-جناب آقای محمدحسن سرداری ( نماینده استان یزد )
۲- جناب آقای سبحانی(نماینده استان خوزستان)

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.