پیام رئیس هیات مدیره انجمن گردشگری به مناسبت روز پرستار

دسته بندی :

به مناسبت فرارسیدن، ولادت با سعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان طی پیامی این روز فرخنده را به جامعه پرستاران تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
کادر محترم پرستاری .
با سلام و دعای خیر؛
سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری ( سلام الله علیها ) که بنام روز پرستار نامگذاری شده است که نشان‌گر اهمیت و ارزش این حرفه مقدس و مایه مباهات برای پرستاران جامعه ماست.
حرفه گرانمایه و پرزحمت پرستاری، تفسیر زیبای فداکاری، صبوری و نوع دوستی است.
تلاش های شبانه روزی و انسانى پرستاران براى بهبود حال بیماران، عملی صالح محسوب می شود و اگر با سایر مشاغل، مقایسه شود، می توان گفت، این حرفه، شغل نیست، عشق است.
شاید هیچ زمانی مثل الان نیاز به پرستاران و اهمیت شغل پرستاری برای همگان به این مرتبه از اولویت احساس نمی شد اما بر همگان ثابت شد در زمانیکه همه مردم را در خانه ماندن تشویق می کنند فقط مبارزین و سفید پوشان خط مقدم کرونا هستند که دیواری محکم ساخته اند تا حاشیه امنی برای جامعه بشری و کرونا باشند،آنها عزم‌شان را جزم کرده اند تا با حفظ روحیه جهادی‌شان شیوع ویروس منحوس کرونا را کنترل و به امید خدا معدوم کند.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار، به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت و منادیان انسانیت و مهرورزی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی،توفیق و ارتقاء روز افزون مقام و منزلت این قشر فداکار را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
محمد بهمنش ـ رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی
۳۰ آذرماه ۱۳۹۹

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.