نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی کشور

دسته بندی :

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران ۹۹، همزمان با سی و چهارمین نمایشگاه صنایع دستی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی انجمن، رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای به عنوان نماینده دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی کشور سال۱۳۹۹ حضور یافتند.
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران با شعار «سفرهای ایمن و مسئولانه» به مدت چهار روز از سه‌شنبه ۵ تا جمعه ۸ اسفندماه در حال برگزاری است.
علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تا هشتم اسفندماه از ساعت ۹ الی ۱۷ از غرفه استان خراسان جنوبی در سالن شماره ۳۵ (بخش نمایشگاهی گردشگری و صنایع‌دستی) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بازدید کنند.

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.