نخستین پرواز آزمایشی هواپیمایی پارس در بیرجند به زمین نشست

دسته بندی :

🔹به گزارش روابط عمومی انجمن حرفه ای،اولین پرواز هواپیمایی پارس ایر امروز به طور آزمایشی از مقصد یاسوج به فرودگاه بین المللی کاوه بیرجند به زمین نشست.

رئیس انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان گفت: نخستین پرواز آزمایشی شرکت هواپیمایی پارس ایر عصر امروز (۱۷ اسفندماه ۹۹) از مبدا یاسوج در فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند به زمین نشست.

🔹️وی خاطرنشان کرد : ساختار و مرکزیت هواپیمایی پارس در استان فارس و شهر شیراز است اما برنامه و هدف این ایرلاین خدمات رسانی به سراسر کشور از جمله فرودگاه بیرجند می باشد.

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.