دیدار و گفتگو اعضای انجمن حرفه ای گردشگری استان با معاون سرپرستی بانک توسعه تعاون استان

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی انجمن گردشگری، اعضای هیات مدیره انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی با معاون سرپرستی بانک توسعه تعاون استان در خصوص مشکلات اعتباری دفاتر خدمات مسافرتی، با حضور در سرپرستی بانک توسعه تعاون استان دیدار و گفتگو کردند.
محمد بهمنش رئیس هیات مدیره انجمن گردشگری استان در این دیدار گفت: بحث اعتباری دفاتر خدمات مسافرتی  و مراکز اقامتی استان خراسان جنوبی یکی از بزرگترین مشکلات است.
وی در ادامه گفت: تعطیلی متاثر از کرونا به دلیل جلوگیری از شیوع گسترده ویروس، بخش های مختلف صنعت گردشگری را دچار آسیب جدی نموده و در بروز بحران های ناخواسته، تصمیم گیری برای کاهش نیروی انسانی در اولویت اول کاهش هزینه ها برای بنگاه های اقتصادی بوده و در شرایط موجود، نقش حمایت های دولتی و اجتماعی از یک سو و برنامه ریزی ها و آموزش های پیش بینی شده مدیران برای نحوه مقابله با این دست از بحران ها از سوی دیگر، اهمیتی دوچندان پیدا می کند.
بهمنش در ادامه افزود: دفاتر خدمات مسافرتی با ماهیت واسطه گری و عموماً با ساختمان های اجاره ای با کاهش درآمدهای خود مواجه گردیده و جدا از آن با از دست رفتن سرمایه های ارتباطی کسب شده و تعدیل نیروی های انسانی آموزش دیده و مجرب مواجه هستند.
وی در پایان گفت: همه مشاغل آسیب دیده اند ولی تقریبا میزان آسیب و خسارتی که در بخش گردشگری وارد شده، چه در بخش اقامت، آژانس ها، تورها و بوم گردی ها، قریب به ۱۰۰درصد است.

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.