دیدار رئیس هیات مدیره انجمن گردشگری استان با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی انجمن گردشگری استان، رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند در دفتر انجمن گردشگری دیدار کردند.
محمد بهمنش رئیس هیات مدیره انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در دیدار با مهندس قلاسی مود رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند ضمن بررسی و تبادل نظر در خصوص زمینه های همکاری صنعت گردشگری در بیرجند به تشریح صنعت گردشگری به عنوان یک سیستم و نظام هدفمند پرداخت و اظهار داشت: در این نظام و سیستم همه اجزاء و ارکان آن باید ضمن آگاهی از وظایف و تکالیف خود، فعالیت ها و برنامه های خود را به خوبی انجام دهند .
در این جلسه، رئیس هیات مدیره انجمن گردشگری استان با اشاره به اینکه گردشگری یک صنعت درآمدزاد است افزود: گردشگری چهارمین رکن اقتصاد بعد از صنعت کشاورزی و خدمات به شمار می آید و باید برای ارتقای این صنعت مسئولین تمام تلاش خود را بکار ببرند.

برچسب ها :

درباره انجمن :

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی در تاریخ هفتم اسفندماه سال 97 فعالیت رسمی خود را با هدف همکاری و همیاری و تعامل با سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در جهت جهت پیشبرد اهداف صنعت گردشگری و میراث فرهنگی و بر عهده گرفتن امور خدمات و تصدی این حوزه و همچنین کوشش جهت بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی و دفاع از حقوق اعضای انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی تشکیل گردید . این نهاد با یکپارچه سازی ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بیرجند و ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی مشغول فعالیت است .

اطلاعات تماس

انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خراسان جنوبی

All Rights Reserved

تمام حقوق برای pattask.ir محفوظ است.